Прикарпаття отримає 34 млн грн на обладнання для діагностики злоякісних пухлин

news-image: Прикарпаття отримає 34 млн грн на обладнання для діагностики злоякісних пухлин
Івано-Франківщина отримає 64 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на реалізацію важливих інфраструктурних проєктів.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ схваливло фінансування 131 проєкту зі створення важливої спортивної інфраструктури на суму майже 1,3 млрд грн, інформує пресслужба Мінрегіону.

"131 спортивний об’єкт буде профінансовано в цьому році в областях України за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Це будівництво, реконструкція або капремонт стадіонів, палаців спорту, басейнів та інших спортивних майданчиків.

Сьогодні дуже важливо провадити активний спосіб життя серед українського населення, особливо на місцях. Щоб були комфортні і належні умови для занять спортом як молоді і дітям, так і дорослим. Тому я дуже радий, що в цьому році в регіонах почнуть реалізовуватися ці сучасні і необхідні проєкти”, – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Івано-Франківщина отримає 64 млн грн на 9 проєктів. Зокрема, 34 мільйони гривень виділять на створення умов для покращення діагностики злоякісних пухлин серед населення області на базі комунального закладу “Прикарпатський онкологічний центр”, а саме - на придбання сучасного магнітно-резонансного томографа.

Також:

  • 6,57млн грн на будівництво загальноосвітньої школи I-II ступеня в с. Раковець Богородчанського району.
  • 5 млн грн на будівництво загальноосвітньої школи I- III ступеня у с. Боднарів Калуського району.
  • 5 млн грн на реконструкцію з добудовою Яремчанської ЗОШ I-III ступеня №1;
  • 2,4 млн грн на будівництво (перша черга) ЗОШ I-III ступеня в селі Крилос Галицького району;
  • 2 млн грн на будівництво басейну “H2O – CLASSIC” у Коломиї;
  • 9 млн грн на капітальний ремонт спорткомплексу імені А. П. Гемби по вул. Карпатській, 15 в Івано-Франківську.​

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.07.2019 21:54
загрузка...