"Прикарпаття" поступилося "Минаю" в домашньому матчі


Сьогодні, 3 листопада "Прикарпаття" у домашньому матчі мінімально поступилося "Минаю".

Зустріч почалася в досить неспішному темпі, здавалося, що нічого не віщувало швидкий гол. Але він стався досить рано і наставник господарів може звинувачувати за нього лише своїх футболістів. Захисник "Прикарпаття" повинен був виносити м'яч зі своєї штрафної, але замість цього скинув круглого на ногу Шпаку. Півзахисник скористався подарунком і зумів відкрити рахунок.

Пропустивши, господарі забрали собі м'яч і почали діяти активніше. Однак, було таке враження, що "Минай" в будь-який момент зможе додати, а поки що підопічні Кобіна просто взяли невелику паузу. До перерви "Прикарпаття" мало кілька небезпечних ударів, але рахунок так і залишився за гостями.

У другій частині протистояння, господарі вже досить серйозно притиснули суперника в їхньому штрафному і мали моменти для того, що зрівнювати. Найбільш небезпечним з них став призначений в середині тайму пенальті. І підійшовший до точки Барчук показав, як потрібно правильно виконувати 11-метровий - 1:1.

Радість господарів тривала не дуже довго, а якщо точніше, то всього лише 7 хвилин. "Минай" зумів заробити дуже небезпечний штрафний і з ударом Нурієва впоратися Новак не зміг. У кінцівці поєдинку було дуже багато боротьби, а ось з небезпечними моментами справи були гірші. Непоганий вихід на ворота зробив Гегедош, але максимум з епізоду вичавити не зумів. Більш того, червону картку примудрився заробити голкіпер господарів, остаточно поховавши інтригу.

"Минай" здобуває вкрай важку перемогу на виїзді і продовжує свою боротьбу за вихід в УПЛ. "Прикарпаття" ж зуміло показати дуже гідний футбол і навіть могло претендувати на підсумкову нічию.