Прикарпаття відвідав держсекретар Міністерства охорони здоров’я Румунії Франчіск-Юліан Кіріяк

news-image: Прикарпаття відвідав держсекретар Міністерства охорони здоров’я Румунії Франчіск-Юліан Кіріяк
На Прикарпаття з офіційним візитом завітав міністр-держсекретар Міністерства охорони здоров’я Румунії Франчіск-Юліан Кіріяк.

Держсекретар Франчіск-Юліан Кіріяк зустрівся з головою Івано-Франківської  ОДА Михайлом Вишиванюком, директором Департаменту охорони здоров’я Романом Мельником, - повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

На зустрічі йшла мова про реформування медицини в Україні, та Прикарпаття зокрема.

Румунська делегація поділилась власним досвідом реформування медицини, а саме що стосується застосування екстреної швидкої допомоги і створення єдиного центру інформатизації швидкої невідкладної допомоги.

За результатами візиту директор Департаменту охорони здоров’я Роман Мельник повідомив, що в майбутньому прикарпатські медики підвищуватимуть кваліфікацію у Румунії.

«Також маємо попередню домовленість про створення пілотного проекту де буде відпрацьована модель єдиного центру екстреної швидкої допомоги.  Скільки це все коштуватиме, поки що невідомо. Будемо звертатись до Євросоюзу за допомогою у співфінансуванні. Натомість румунська сторона вже пообіцяла нам вагому фінансову підтримку», - повідомив Роман Мельник.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.08.2013 15:25
загрузка...