Призначення і переваги захисних ролет

news-image: Призначення і переваги захисних ролет
Для чого потрібні захисні ролети: мікроклімат, захист від пилу, забруднень і сонячних променів, шумоізоляції. Основні переваги придбання сучасних віконниць: економічність, безпека, краса, простота у догляді, тривалість експлуатації.

Ролети –  це сучасний захист будинків, магазинів і офісних приміщень. Максимально надійна конструкція і привабливий зовнішній вигляд зробили такі віконниці дуже популярними. На відміну від ґрат на вікнах і міцних замків на дверях, захисні ролети мають масу переваг, відрізняються зручністю і простотою експлуатації.

Призначення захисних ролетів 

Сфера застосування таких віконниць не обмежується лише одним захистом приміщення. Ці пристрої мають розширений функціонал: 

  1. Підтримка мікроклімату в приміщенні. Зимою ролети утримують тепло, влітку зберігають прохолоду, перешкоджаючи попаданню всередину гарячого повітря.
  2. Ізоляція від забруднень і пилу. Власники квартир і офісів, розташованих на перших поверхах, регулярно стикаються з проблемою постійного запилення з вулиці. Раз і назавжди позбавитися від товстого шару пилу на підвіконні допоможуть лише захисні ролети.
  3. Якісна шумоізоляція. Через захисні ролети не проникають сторонні шуми і звуки з вулиці. Якщо хочеться повністю захиститися від вуличної гучної метушні, потрібно замовляти ролети, заповнені піною, наприклад, в компанії Ковчег.

Ролети – універсальний пристрій, який не лише захищає від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, але і ушляхетнить фасад будівлі, захистить від шуму, пилу і яскравого сонця.

Переваги використання захисних ролет

Віконниці у вигляді ролету стають усе більш популярними, і цьому є декілька причин:

  1. Економічність. Така функція захисних ролет, як підтримка мікроклімату в приміщенні, дозволяє значно заощадити електроенергію. Влітку нема потреби часто включати кондиціонер, а взимку опалювальні прилади, щоб підтримувати комфортну температуру в приміщенні, це зроблять захисні ролети.
  2. Доповнення до екстер'єру. Захисні ролети у більшості асоціюються з пристроєм, який складається з білих жорстких ламелей. Але вони бувають не лише білими. Сучасні технології виготовлення дозволяють зробити полотна будь-якого кольору і текстури і навіть нанести на них малюнок або фотографію. Різноманіття зовнішніх характеристик ролетів дозволяє підібрати їх під будь-який екстер'єр або інтер'єр.
  3. Термін експлуатації. При правильному догляді і дбайливій експлуатації рольставні ніколи не втратять свій первинний зовнішній вигляд, на полотнах не з'явиться іржа, механізми не вийдуть з ладу. Захисні ролети прослужать десятиліттями.
  4. Простота у догляді. Рольставні не вимагають специфічного і складного догляду. Достатньо періодично очищати полотна від пилу, а взимку прибирати з них намерзлий лід. На відміну від грат на вікнах, ролети не потрібно захищати від іржі і підфарбовувати.

Захисні ролети – вибір для тих, хто хоче максимально захистити своє майно без втрати привабливості екстер'єру будівлі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.09.2019 12:18
загрузка...