Путін має рівно два плани завершення війни на Донбасі

news-image: Путін має рівно два плани завершення війни на Донбасі
Попри оптимістичні прогнози, узгоджений економічний тиск Заходу на Росію кінець гібридної війни не наблизив. Правими виявилися ті, хто прогнозував – Володимир Путін закусить вудила й не здасть назад так скоро, як усім би хотілося.

На жаль, з чинним російським президентом Україні та цивілізованому світові пощастило менше, ніж із екс-головою нашої держави Віктором Януковичем. 

Як відомо, 21 лютого, після кривавого розстрілу Майдану, з ним усе ж таки говорила на рівних як українська політична опозиція, так і шокована європейська дипломатія. Атмосфера розпеклася до максимуму – але політичні вимоги Майдану формально вважалися виконаними. Не витримав і злякався сам Янукович.

Від Путіна не варто чекати чогось подібного. Дати слабину він не може собі дозволити, бо надто далеко зайшов. Цивілізація чи не вперше за багато років зіткнулася лобом із хитрим, справді сильним та реально небезпечним ворогом. Але це не означає, що Путін через ненависть остаточно втратив залишки розуму та здорового глузду. Хоча б тому, що він далі діє або принаймні намагається діяти на випередження.

Приклад тому – чергова заява голови МЗС РФ Сергія Лаврова, котрий, як відомо, є лише одним із "голосів Путіна". Даючи інтерв'ю ІТАР-ТАРС, він наголосив: Росія – тільки за мир, і завжди була за мир. Воювати хоче насамперед Україна. Бо не поважає думки повсталих жителів Донбасу. Вони просто думають інакше, ніж офіційний Київ. А їх за це відстрілюють, принижують, називають терористами та записують у сепаратисти.

Пісня не нова. Лавров, читай – Путін, ніколи не звертали з цієї лінії. Звісно, риторика призначена передусім для внутрішнього споживача, тобто, мільйонів росіян. Президент їхньої держави не агресор, він – миротворець, просто цього не хоче визнавати Захід. А Україна традиційно танцює під американську дудку. 
Для чого тоді Сергію Лаврову повторювати цю мантру? Бо після санкцій подібні заяви дають чіткий та прозорий сигнал – представниками повсталого Донбасу для Путіна є й будуть російські найманці.

Інших учасників переговорного процесу, хай вони навіть будуть делеговані жителями визволених або беріть більше – окупованих міст, російський президент не визнає. Так само було за часів президентства Януковича: керівники та посадовці багатьох ключових відомств мали таке ж саме російське громадянство, як терористи Гіркін та Бородай. Але Путіна вони влаштовували, й міняти підхід він не бажає. Або мир та переговори на його умовах і з тими людьми, яких він делегує іменем Донбасу – або далі спустошлива та виснажлива війна.

Зрозуміло, що цей план - постати перед усіма миротворцем, навряд чи спрацює. До речі, він мав би реальніші шанси на успіх, аби терористів офіційно представляв хтось із керівництва Партії регіонів із українським паспортом у кишені. Проте цього нема. Натомість українська влада теж намагається діяти на випередження, домагаючись від Заходу визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями.

Парадокс у тому, що Путіну цей план виходу з війни без серйозних втрат для себе теж вигідний!

Ризикну припустити – він навіть чекає, поки його підопічних визнають терористами на всіх рівнях. Тоді Путін різко змінить риторику. З того моменту Росія очолить боротьбу з міжнародним тероризмом. Завдяки майстерності пана Кисельова мільйони росіян раптово прозріють: виявляється, весь цей час воду баламутили звичайні бандити. Наступний крок – Путін робить усе можливе, аби вбити тих, кого сам породив. Ставши раптовим союзником Заходу й мудрим політиком, котрий вчасно припинив війну поруч із російським кордоном. 
А за такі дії, між іншим, і санкції в найближчій перспективі можуть зняти. Тим більше, що Путіну нічого не варто згодом перевести війну в іншу стадію – ту ж таки диверсійну. Знову зробивши її суто нашою, внутрішньою проблемою.

                                                                                                               Gazeta UA


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.08.2014 18:13Київ
10.08.2014 20:09
Боже храни Росію.
Дато
10.08.2014 19:40
Придурки. Путин на Донбассе не воюет! Телевизора насмотрелись?
георг
10.08.2014 19:35
план номер 2 - это отличный выход!
Правда
10.08.2014 18:54
Есть третий вариант - пуля в висок (типа честь офицера, по плану детства) или международный суд (под современным стандартам) )
куприн
10.08.2014 18:51
Самое страшное то,что в России верят будто в Украине фашизм.....Была Грузия,Молдова,Прибалтийские страны,теперь Украина,и что? Кругом фашизм? Скорее всего фашизм в России и массовый психоз...
Коля
10.08.2014 18:50
Мирний народ на сході сам нехоче щоб їм допомогли. Навіщо заходу вмирати за ти хто проти них?
отбой
10.08.2014 18:46
Тактик Путин так заигрался в войнушку, что пропускает стратегические риски: Западу выгодней распад России, Китай спит и видит, как забирает Сибирь, Дальний Восток и шельф Арктики России.
Ха
10.08.2014 18:45
ПТН уже никогда не станет союзником запада
Георгий
10.08.2014 18:44
Кацапуит – злобная, агрессивная, зомбированная и безмозглая особь, ассимилированная из массы быдла и гомосоветикуса. Преимущественно, карликоподобное существо, с поросячими глазами и повадками свиньи. Встречаются и крупные особи с черепом неандертальца и с таким же примитивным развитием. Территория обитания от Волги до Енисея. Но встречается и в других местах бывшего СССР. Словарный запас в половину меньше чем у Эллочки- людоедки, Часто употребляемое словосочетание «Пу», как идолопоклонство, причем произносится в любых случаях и по любому поводу. Любимые слова; как бы, тобиш, то есть, применяются в любых словосочетаниях. Особь находится постоянно в состоянии инволюции. Свою деградацию, восполняет необъемным желанием всех пугать оружием. От этого чувствует свое величие и превосходство. Враждебно относится ко всему, что произведено вне его территории обитания. Употребляет только продукт своего собственного производства, а производит в основном «Гавно». Общем «КИН-ДЗА-ДЗА»
александр
10.08.2014 18:35
"Кровавый расстрел майдана"(еще не известно кем организованный) , по сравнению с убийством, более тысячи мирных граждан на Донбассе .явно не дотягивает, в своей "кровавости"
Юрий
10.08.2014 18:31
Слова этой статьи да Богу в уши!
вова
10.08.2014 18:30
Ужасного конца для Украины в виде вторжения российских войск на ее территорию не будет. === Будет ужас без конца в виде игнорирования Россией Украины в качестве экономически и политически суверенного государства. === Для США главная задача событий в Украине – развести Европу с Россией настолько, чтобы европейцы полностью отказались от сотрудничества с ней и переориентировали свою экономику на полное сотрудничество с США. === Высокопоставленный сотрудник АНБ Пол Кристи по этому поводу, цинично, заявил: «Украина лишь средство, с помощью которого возможно разрешить все проблемы, не втягивая мир в очередную мировую войну. === Ей отводится роль завала, который прервет европейское сотрудничество с Россией. А какой там будет строй, образ правления – это совершенно не интересные вопросы». === ЕВРЕЙСКИЕ ОЛИГАРХИ БУДУТ ВОЕВАТЬ ДО ПОСЛЕДНЕГО УКРАИНЦА!!!!
Іван Ющук
10.08.2014 18:29
Найбіш реальний для Путіна план -- застрелитися. Див.: "Фашизація Росії" Д.Чобота на сайті ushchuk.wordpress.com "Пізнаймо себе, українці".
рере
10.08.2014 18:26
ПТН - ублюдок и параноик! и не исключено, что события пойдут именно так.Однако,семьям погибших и покалеченных от этого не легче. Путин Лавров Шойгу и К0 должны предстать перед международным трибуналом и быть повешенными!
нейтрал
10.08.2014 18:25
Бред БРЕД бред
аа
07.11.2014 16:12
Сколько можно лепить из ХУЙЛА гения?! ХОТЬ СКОЛЬКО НИБУДЬ нормальный и уж тем более умный человек в принципе не попал бы в такую ситуацию. Относительно ума, планов, побед и пр. ХУЙЛА - вера в это штука на любителя. Например я считаю что особым умом там в общем то не пахнет, а якобы ум можно объяснить скорее банальной трусостью и "моя хата скраю"-ностью европы и запада. Если бы ХУЙЛУ дали бы по жопе вовремя то можно с большой долей вероятности быть уверенным что не было бы ни РАШИСТКО-Грузинской войны ни РАШИСТКО-Украинской. Снять санкции и не удушить парашу на настоящем этапе - ГАРАНТИЯ что через какое-то время европа будет иметь нечто подобное у себя. Хотелось бы верить что они это всё таки понимают. Вообще если считать ситуацию с парашей и ХУЙЛОМ нормальной и приемлемой тогда по логике нужно выпускать всех воров, бандитов и убийц... ведь они все как один скажут что ни в чём не виноваты... Ведь доказательств вины ХУЙЛА и параши столько что хватит на десяток нюрбергов... а террористами они не признаны до сих пор... Вот такие они "европейкие ценности"
мотя
03.11.2014 07:44
Путин закончит своё президенство в РФ и прийдут в Украину.

загрузка...