"Регіонала" Левченка видалили з Ради. Прикарпатський нардеп теж відзначився

news-image: "Регіонала" Левченка видалили з Ради. Прикарпатський нардеп теж відзначився
Депутата від Партії регіонів Миколу Левченка видалили на три засідання Верховної Ради з сесійної зали.

За це проголосували 171 депутат за пропозицією спікера Олександра Турчинова.

Перед цим Левченко у виступі почав говорити, що на сході України військові стріляють в українців – і Турчинов вимкнув йому мікрофон, вимагаючи припинити провокації.

Левченко підійшов до президії парламенту, та тут до нього підбіг "свободівець" Ігор Мірошниченко, вочевидь, із наміром ударити. Підбігли й інші депутати, які почали виштовхувати Левченка від трибуни. Серед них і Руслан Марцинків.

Після цього Турчинов запропонував видалити Левченка з зали парламенту – а після позитивного голосування за це попросив "регіонала" не затримувати засідання й покинути залу.

Пізніше прикарпатський нардеп написав у Facebok, що трохи з побратимами надавали регіоналу стусанів. І зауважив, що мало.

 Фото ТВІ


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.07.2014 12:16гость
22.07.2014 13:34
Вот из-за таких Марцинкив мы сейчас и воюем ,не понятно с кем,толи с Путиным ,то ли защищаем хунту,захватившую власть, Левченко излагал свой взгляд на происходящее в стране,кому нравится,кому то нет,решить эту проблему можно только одним путем-путем голосования. Наши радикалы могут силой .захватить власть и удерживать ее не меняя в стране ни чего, времени прошло много ,можно было отменить депутатскую неприкосновенность,закон о пенсионной реформе и многое другое,но ничего не делается,эти не до торканные депутаты могут разогнать КПУ,хотя мысли коммунистические в сознании останутся,могут силой бороться с иными мыслями не превзнося ничего своего нового в жизнь простого человека

загрузка...