Рецидив онкохвороби: Молода франківка просить у небайдужих допомоги

news-image: Рецидив онкохвороби: Молода франківка просить у небайдужих допомоги
Франківка Мар’яна Чуловська у 24 роки дізналася, що її життя може обірватися через діагноз лімфома Ходжкіна.

Вже два роки дівчина бореться з цією хворобою і не має наміру здаватись, але їй потрібна фінансова допомога від небайдужих людей, пише ТСН.

«21 квітня 2017 року я прийняла 1-й блок хіміотерапії, в загальному прийнято 12 блоків (6 курсів) хіміотерапії та променеву терапію, яку закінчила в лютому 2018 р. Всі етапи лікування відбулись завдяки допомозі друзів, колег, добрих та небайдужих людей. Динаміка була позитивною. Моєму щастю не було меж, адже ж немає нічого важливішого, коли ти добре почуваєшся, маєш сили щоб вийти на вулицю, зустрітися з друзями, коли нічого не болить і коли не треба їхати на чергову хіміотерапію», - каже дівчина.

Але найперше ж контрольне обстеження показало, що поліпшення тимчасове і боротьба мусить тривати, бо пухлина знову почала рости.

«За консультацією я звернулася в турецьку клініку, яка готова мене прийняти на лікування, лікарі сказали, що в мене є всі шанси на повне одужання, але потрібна дуже велика сума, яка є непосильною для моєї сім’ї, бо всі кошти уже витрачені на попереднє лікування. Клініка виставила рахунок в 185.800$. Дуже прошу Вас допомогти і дати шанс на щасливе повноцінне життя без болю та страждань, спричинених хворобою. Допоможіть отримати необхідне лікування», - просить Мар’яна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк - 5168 7573 3838 1173 (UAN)

4149 4991 1263 4017 (USD) 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.11.2018 21:47