Росія ввела санкції проти України. У списку троє прикарпатських нардепів та дві фірми

news-image: Росія ввела санкції проти України. У списку троє прикарпатських нардепів та дві фірми
Росія запровадила санкції проти 322 громадян України і 68 українських компаній. Постанову уряду про це 1 листопада підписав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Розташовані в Росії рахунки, цінні папери та майно учасників списку санкцій підлягають блокуванню. Також заборонено виводити капіталу громадян і компаній за межі Росії.

Так, санкції запровадили щодо українських суддів, депутатів, бізнесменів, чиновників Адміністрації президента України, голів органів виконавчої влади, компанії найбільших українських підприємців, керівників відомств.

У списку є низка прикарпатців. Це зокрема народні депутати України, обрані на Прикарпатті – Юрій Дерев’янко, Юрій Тимошенко, Віктор Шевченко, обраний за списком "БПП" Руслан Князевич і "фронтовик" Андрій Іванчук. 

Також у переліку міністр культури України Євген Нищук, суддя Конституційного суду України Михайло Гультай та суддя Конституційного суду, екс-нардеп Володимир Мойсик.

Із прикарпатських фірм у список потрапили ТЗОВ "Завод ДК Орісіл" у Калуші та державне підприємство "Калуський дослiдноекспериментальний завод Iнституту хiмiї поверхнi Нацiональної Академiї Наук України.

Із повним списком українців, проти яких введені російські санкції, можна ознайомитись за посиланням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.11.2018 11:30