Рятувальники з п’яти громад Прикарпаття отримали пожежне обладнання

news-image: Рятувальники з  п’яти громад Прикарпаття отримали пожежне обладнання
Сьогодні, 18 жовтня на площі Соборності перед Івано-Франківською ОДА рятувальникам з об’єднаних територіальних громад вручили бойове спорядження.

Його придбали за кошти Посольства Республіки Польща, для добровільної пожежної охорони громад-учасників проєкту ULEAD Івано-Франківської та Хмельницької областей, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Для участі в ініціативі було обрано 30 об’єднаних територіальних громад з шести областей України, зокрема й Прикарпаття - Космацька, Ланчинська, Матеївська, Рожнівська та Старобогородчанська ОТГ.

Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка підкреслила, що реформа децентралізації наймасштабніша та найефективніша в державі. А один з важливих напрямків - це безпека громадян.

«Наші громади міцніють щороку. Сподіваюсь, вони й надалі будуть брати участь у проєктах та рости. Рятувальникам же бажаю успіхів у роботі, аби не було складних і тривожних викликів»,- наголосила Савка.

Представник Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща генерал Марек Ковальський розповів, що за час проєкту на Прикарпатті та Хмельниччині створили 10 підрозділів добровільних пожежних громад.

«Рятувальники цих двох областей готові виїжджати, аби рятувати життя людей і житло. Ми познайомились з важливими людьми. Ці люди з відкритими думками, великим серцем і готовністю взятись за складні виклики»,- наголосив Ковальський.

Довідка. В Івано-Франківській області реалізується проєкт “Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах” за підтримки програми “U-LEAD з Європою” та асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2019 11:56
загрузка...