Садити сосни і смерічки у Калуші зголосилася одна людина

news-image: Садити сосни і смерічки у Калуші зголосилася одна людина
Повну байдужість проявили жителі вулиці Сівецька, коли тут днями висаджували сосни та смерічки, облагороджуючи територію поблизу Сівки.

Про це в соцмережі розповіла журналіст Ольга Ткач, пишуть Вікна

"Сьогодні наша маленька "оаза", що на вул.Сівецькій, поповнилася ще вісімнадцятьма соснами та кількома смерічками. Щоправда, садити їх довелося майже дотемна  самотужки, одній особі ,це зробити не так вже й легко).

Прикро, що мешканці двору цього не розуміють... і не надто поспішають допомагати (ми не звикли скиглити, проте, хотілося би бодай невеличкої співучасті, а не лише цікавих споглядань із вікон та порад, мовляв, "так би було краще"). Адже, коли річку Сівку нарешті доведуть до ладу (на що дуже сподіваємося!!!), висаджені дерева служитимуть чудовим берегоукріпленням та стануть окрасою мікрорайону. А зараз важливо лише, щоб саджанці прийнялися!".

Нагадаємо, днями в Калуші посадили майже 200 сосен. За словами одного із ініціаторів озеленення територій міста, студенти ВПУ №7 посадили в дворі навчального закладу близько 100 сосен, інший депутат посадив 20 сосен на вул. Хіміків. Таку ж саму кількість дерев посадили в Підгірках.

Раніше йшлося, що 8 березня в місті висадили 50 сакур. Активну участь у висадці дерев взяли гімназисти міста та пластуни.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.03.2019 22:23