СБУ ліквідувала умовних терористів, що забарикадувалися в аеропорту

news-image: СБУ ліквідувала умовних терористів, що забарикадувалися в аеропорту
Впродовж трьох днів в Івано-Франківську тривали антитерористичні навчання.

У навчанні взяли участь понад п’ятсот співробітників СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, ЗСУ, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, інформує Бліц-Інфо.

Помічник начальника управління і Івано-Франківській області Володимир Втерковський розповідає, що вході навчань відпрацьовувалась взаємодія суб’єктів з боротьби з тероризмом, штурмових підрозділів та прикордонної служби.

«За легендою одна диверсійна група діяла в Івано-Франківську, а інша – на території державного кордону. Одну з них затримали прикордонні війська, а інша, яка мала вчинити диверсію в Івано-Франківську брали штурмом», - зауважив Втерковський.

За сценарієм, група озброєних диверсантів, яка прибула до Франківська, намагалась вчинити вибухи у місцях масового перебування людей, дезорганізувати роботу аеропорту.

Правоохоронці виявили дві саморобні вибухівки, які заклали зловмисники, визначили прикмети зловмисників, розшукали та затримали їх. Бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа» також нейтралізували та знешкодили спільників терористів, які забакаридувались на території аеропорту.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.10.2018 13:40
загрузка...