Ще один суд Прикарпаття перейшов під "крило" судової охорони

news-image: Ще один суд Прикарпаття перейшов під "крило" судової охорони
У п’ятницю, 22 листопада, територіальне управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області прийняло під самостійну охорону Господарський суд Івано-Франківської області.

Начальник Територіального управління ССО в області полковник Андрій Маланій провів інструктаж для співробітників щодо забезпечення охорони приміщення судів, особистої безпеки суддів та працівників, відвідувачів і гарантування громадського порядку. І окремо наголосив на важливості ввічливого ставлення до працівників судових установ та відвідувачів, наданні їм допомоги у розв'язанні будь-яких питань. Відтак, побажав гідно і сумлінно виконувати службові обов’язки.

Також на зустрічі з головою Господарського суду Мариною Шіляк, Андрій Маланій запевнив, що Служба ефективно і надійно працюватиме щодо гарантування верховенства права.

За традицією Територіального управління Прикарпаття, вручив голові суду пам’ятну табличку з емблемою та девізом Служби. А для всіх відвідувачок та працівниць суду приємним сюрпризом стали квіти від працівників Служби.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.11.2019 14:24
загрузка...