Що для дітей означає інтерактивна дошка. Досвід франківської школи

news-image: Що для дітей означає інтерактивна дошка. Досвід франківської школи
Одним із сучасних способів, який застосовує вчитель для того, щоб зацікавити школяра, є використання на уроці інтерактивної дошки.

Вона активізує різні типи сприймання інформації, адже інформація, що надходить, є  візуальною та аудіальною. Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня № 26 з досвіду ділиться , як у них проходить освітня реформа. Про це повідомляє департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. 

У мережі Інтернет і на цифрових носіях можна знайти безліч комп'ютерних наочних матеріалів і навчальних ресурсів з будь-якої теми і використовувати їх багаторазово. Не потрібно турбуватися про збереження паперових карт, плакатів  - у них просто відпадає необхідність. Всю проведену в ході уроку роботу, з усіма зробленими на дошці записами й позначками, можна зберегти в комп'ютері для наступного перегляду й аналізу, у тому числі й у вигляді відеозапису. А потім-проектувати на інтерактивну дошку. Працюючи на дошці електронним маркером, вчитель може швидко й наочно показати той або інший прийом роботи.

Супровід традиційних уроків різноманітними комп’ютерними завданнями -жива взаємодія  вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними, що повністю відповідає принципам НУШ.

 "Наша школа прагне мати всі ознаки сучасного закладу освіти і підвищувати якість освітніх послуг через використання інноваційних технологій. Педагоги школи зазначають, що завдяки використанню інтерактивної дошки підвищився рівень успішності учнів; зросла швидкість проходження та засвоєння нового матеріалу;збільшився інтерес до вивчення базових предметів, а також системно формуються предметні та ІТ-компетентності;розвивається логіка, пам'ять, стійкість та точність уваги, уява та креативне мислення",- йдеться на сторінці.

На думку вчителів та батьків,  використання інтерактивних панелей значно підвищує інтерес дітей до пізнавально-дослідницької діяльності. Адже тепер урок асоціюється зі словами радість, гра, успіх.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.09.2019 21:03
загрузка...