Шкоди на півмільйона: На Прикарпатті лісника судять за дозвіл на вирубку


Військова прокуратура Західного регіону постійно проводить роботу щодо захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Західного регіону України.

Зокрема, 10 липня 2019 року за принципової позиції військової прокуратури Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення господарського суду Івано-Франківської області від 27 лютого 2019 року, яким повністю задоволено позов заступника військового прокурора Івано-Франківського гарнізону до ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» про стягнення заподіяних державі збитків.

Унаслідок незаконної рубки дерев породи ясен та дуб заподіяна шкода лісовому фонду України становила 485 тис грн. На даний час вживаються заходи щодо реального виконання даного рішення суду.

Окрім того, як повідомлялося раніше, за процесуального керівництва військової прокуратури гарнізону завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно головного лісничого вказаного Прикарпатського військового лісгоспу.

Він, будучи службовою особою, у квітні 2018 року погодив проведення на лісництві проріджування дерев, що заборонено законодавством і призвело до незаконної рубки 175 дерев – дубів та ясенів.