Школяр травмувався під час екскурсії в науковому містечку "Нова енергія"

news-image: Школяр травмувався під час екскурсії в науковому містечку "Нова енергія"
Франківчанка Уляна Басараб на своїй сторінці у соцмережі написала про прикрий випадок, який трапився з її сином під час екскурсії в науковому містечку "Нова енергія".

За словами жінки, її син травмувався в коридорі біля експонату який демонструє принцип дії підйомного крана. 

"Під час відвідування травмувався мій син (7 років), в якого в результаті діагностовано глибоке розсічення на маківці- 4 см. Прийшлося їхати в травмпункт і шити голову. Добре, що не було струсу мозку, хоча підозра в кареті швидкої допомоги була. Обірвався капроновий трос діаментом 8 мм і синові на голову впала металева балка з поліспасами. Даний експонат у вільному доступі і немає вікових обмежень на його використання", - написала обурена мама.

Водночас директор Нової енергії Максим Карпаш у коментарях до допису пояснив, що відразу після інциденту провели службове рзслідування і опитали свідків. 

"Дуже шкода, що батьки не зауважили, що знаходяться у МУЗЕЇ. А в кожному музеї є свої правила поведінки. І експонати, які ми регулярно ремонтуємо, не розраховані на те, щоб десяток дітей підтягували іншу дитину, яка в результаті планувала зіскочити з нього. Це відбувалося на очах у батьків, які жваво обговорювали проведене для них шоу. Все сталося у перерві, коли йшли підготування до наступного шоу і всіх попросили зачекати кілька хвилин. Не забуваймо, що безпека Ваших дітей першочергово – у Ваших руках. Ми позиціонуємо себе не як кімната ігрова чи комплекс, де можна порушувати всі норми поведінки", - пояснив Карпаш.

Також, каже Максим Карпаш, за результатами проведеного дослідження в науковому містечку вжили наступних заходів:

1. Укріплено поліспаст страхувальними тросами в той же день (до слова, у наукових містечках в Іспанії та Польщі поліспасти абсолютно ідентичні нашим і троси ніхто не робить).
2. Під час «пауз» між шоу всі відвідувачі очікуватимуть у коридорі. 
3. Камери відкоспостереження уже в дорозі і незабаром будуть встановлені в залі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.01.2019 14:44
загрузка...