Школярі керують: У Рогатині обрали юного міського голову, секретаря та заступника

news-image: Школярі керують: У Рогатині обрали юного міського голову, секретаря та заступника
20 листопада рогатинські школярі спробують управляти містом.

За задумом їхній робочий день не буде імітованим, а навпаки – діти матимуть змогу попрацювати міським головою, заступником, секретарем чи керівниками окремих відділів. Про це повідомляє Рогатинська міська рада.

Молодь не лише цікаво проводитиме час у кабінетах міськради, спостерігаючи, як дорослі розв'язують наболілі питання громади. На один день діти й самі стануть «серцем» органу місцевого самоврядування: проведуть сесійне засідання, попрацюють у складі відповідних комісій і навіть розроблять свою стратегію розвитку Рогатина.

Заступник міського голови Микола Шинкар зазначив, що школярі входитимуть до складу однієї із трьох комісій (бюджетної, гуманітарної та з питань міського господарства), де будуть напрацьовувати напрямки для стратегії розвитку міста. 

А для того, щоб юнаки та дівчата могли виконати своє завдання «на відмінно» й краще ознайомились з повною моделлю управління містом, кілька днів вони відвідуватимуть міську раду. Тут фахівці певної галузі вводитимуть їх у курс роботи, яку молодь спробує виконувати у рамках акції 20 листопада.

Варто зауважити, що вже сьогодні у ході першої зустрічі з керівництвом органу місцевого самоврядування 24 вихованців міських ліцеїв, а також представники районної ради старшокласників «Лідер» шляхом жеребкування «поділили» свої функціональні обов’язки.

Зокрема, повноваження міського голови Рогатина у день акції доручено виконувати учениці Академічного ліцею «Рогатинська гімназія ім.Володимира Великого» Сніжані Головльовій. Її заступницею стане вихованка цього ж навчального закладу Діана Дребот. А ось конверт з посадою секретаря міськради дістався Таїсії Насалик, учениці Рогатинського ліцею №1.

Після ознайомлення зі своїми посадовими обов’язками, діти дізналися до складу якої комісій входитимуть. Відтак для юнаків і дівчат було проведено перше заняття.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.11.2019 17:28
загрузка...