Служба судової охорони співпрацюватиме з івано-франківським університетом

news-image: Служба судової охорони співпрацюватиме з івано-франківським університетом
У середу, 11 грудня, в Івано-Франківську за круглим столом було підписано меморандум про співпрацю між Територіальним управлінням Служби судової охорони в Івано-Франківській області та університетом Короля Данила.

Про це пише пресслужба управління Судової охорони в області. 

За домовленістю, меморандум про співпрацю передбачає обмін досвідом та знаннями між установами. Також сторони співпрацюватимуть щодо реалізації завдань, які стоять перед Службою судової охорони, створенні сприятливих умов розвитку освіти та науки, організації та проведенні спільних тренінгів та занять.

Також студенти матимуть змогу проходити практику на базі Територіального управління Служби судової охорони з подальшою можливістю працевлаштування.

«Ми раді співпрацювати з вашим навчальним закладом. Саме Університет Короля Данила випустив багато працівників, що працюють в нашому управлінні. І це висококваліфіковані спеціалісти своєї справи. Тож надіємось на плідну співпрацю та розраховуємо, що ваші вихованці в майбутньому поповнюватимуть наші лави»,- зазначив очільник Територіального управління Андрій Маланій.

Як пише пресслужба університету, навчальний заклад є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами та випускниками. В рамках цієї візії університет запрошує своїх випускників на відкриті зустрічі та постійно прагне співпраці. Адже успішний випускник якнайкраще репрезентує якість освіти в Університеті Короля Данила. 

Серед працівників новоствореного територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області є чимало випускників Університету Короля Данила. Один з них – Роман Шеленко, заступник керівника управління. 

«Ще коли я навчався в Університеті Короля Данила, тодішній ректор і засновник університету Іван Михайлович Луцький, часто повторював: «Спочатку ви захищаєте диплом, а потім диплом захищає вас». І Університет Короля Данила справді спрямував мене дорогою в майбутнє. Сьогодні, я помічаю безліч змін в рідних стінах. Університет виріс. І збільшується не тільки кількість аудиторій, Університет Короля Данила став повноцінним освітнім комплексом з дуже позитивними перспективами», – розповідає пан Роман

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.12.2019 13:03
загрузка...