Співачка з Франківська презентувала кліп з учасником шоу "Танці з зірками"

news-image: Співачка з Франківська презентувала кліп з учасником шоу "Танці з зірками"
Українська співачка, фронтвумен гурту LAMA Наталя Дзеньків, яка майже після річної паузи випустила новий драйвовий трек "Дим", наразі представила яскравий кліп до нього.

У новій відеороботі Наталя Дзеньків "запалює" з екс-учасником відомого телешоу "Танці з зірками" та партнером Лесі Нікітюк Максом Єжовим. В процесі танцю з темношкірим героєм-спокусником переходять в пристрасний поцілунок, інформує ТСН.

У пісні "Дим" Наталя Дзеньків розповідає історію з життя: хороших дівчаток приваблюють погані хлопці.

У кліпі Lama в легких, повітряних вбраннях танцює в оточенні хлопців в строгих костюмах, але найпалкіші па у Наталії з танцюристом Максом Єжовим. 

Крім цього, Lama пішла ще на один експеримент. З розкішної брюнетки співачка стала білявкою з дредами. 

"Танець в цьому кліпі — це та сама пристрасть і вогонь, який іноді виникає між малознайомими людьми. Якщо між ними немає ніякої духовної близькості, то вогонь цей перетворюється просто в дим, який може завдати багато болю і шкоди. Я часто задумувалась над тим, чому жінки відчувають тяжіння до так званих "поганих хлопців", чому хороші чемні чоловіки не завжди можуть нас настільки зацікавити і дати відчуття ейфорії. Майже зі всіма моїми подругами відбувалося щось подібне. Але цей дим оманливий, він закриває нам очі на справжнє, і дуже часто лишає серце порожнім і обгорілим, як вугілля. Про це ця пісня", - поділилася Наталя. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.05.2019 11:46
загрузка...