Стало відомо ім’я переможниці другого сезону проекту «Модель XL»

news-image: Стало відомо ім’я переможниці другого сезону проекту «Модель XL»
Вчора на «1+1» глядачі побачили фінальний випуск другого сезону революційного проекту «Модель XL», який змінює стандарти краси та ламає стереотипи у світі моди.

Серед тисячі пишних красунь, які прийшли на кастинг другого сезону, судді проекту Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич, Андре Тан та Богдан Юсипчук обрали переможницю. Нею стала креативна та емоційна 23-літня Наталка Петрик зі Львова.

Учасниця буквально вирвала перемогу у конкуренток в останньому конкурсі - дефіле учасниць «Модель XL» на показі нової колекції Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week разом із зірками українського шоу-бізнесу Ольгою Поляковою, Лесею Нікітюк та топ-моделями світового рівня.

«Поради суддів і підтримка рідних надавали мені сил протягом усього проекту. Здобувши перемогу, я ставлю собі наступну планку -  закріпити нашу країну в світової модної індустрії «плюс сайз», - каже Наталка. - Я амбітна і безстрашна, заради перемоги в проекті я готова була йти до останнього. Найбільше я не хотіла засмутити свого батька, для якого моя перемога дуже важлива».

Суддя проекту Богдан Юсипчук розповів, що вірить у харизму Наталки та її жагу розвиватися, адже протягом проекту дівчина кожного разу дивувала усіх на майданчику своїми нестандартними рішеннями:

«Я впевнений, що ми зробили правильний вибір. Наталка Петрик настільки яскрава та креативна, що вона закріпить ім’я України на світовому подіумі», - сказав Богдан Юсипчук.

Наталка Петрик навчається на юриста у Львівському національному університеті ім. Франка. Захоплюється кулінарією та володіє 7 мовами. Дівчина прийшла на проект «МодельXL», щоб кинути виклик собі, зняти маску та показати справжню себе: сміливу та чуттєву дівчину.

Переможниця другого сезону вже отримала заповітний приз - професійну фотосесію у столиці моди Парижі і вже в грудні прикрасить обкладинку нового номеру глянцевого журналу Elle та стане обличчям нової лінійки одягу для пишних дівчат від Андре Тана. Контракти, які учасниці програми виборювала на конкурсних змаганнях, будуть реалізовані та дадуть можливість дівчатам розвиватися у сфері моделінгу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2018 10:37