Стане тепліше: Завершується реалізація першого етапу програми НЕФКО

news-image: Стане тепліше: Завершується реалізація першого етапу програми НЕФКО
В Івано-Франківську триває реалізація програми енергетичної модернізації закладів освіти. Зараз на завершальному етапі – 7 садків. Роботи тут мають завершити до 1 вересня, аби діти новий навчальний рік провели в теплі.

Процес утеплення тримає на контролі міський голова Руслан Марцінків. Сьогодні він оглянув виконання робіт в навчально-реабілітаційному центрі, що на вул. Хоткевича. І справді, заклад змінився до невпізнання. Керівник НРЦ Віталій Демків зауважив, що мали багато клопотів восени і взимку. Дітки з обмеженими можливостями потребують особливого комфорту. Тому раді, що заклад потрапив до першого етапу реалізації програми НЕФКО в Івано-Франківську. Про це йдеться на сайті martsinkiv.if.ua

Загалом, у проектах – різні завдання, які допоможуть зробити заклади більш енергоефективними. Це заміна вікон, дверей, встановлення індивідуальних теплових пунктів, реконструкція системи теплопостачання, утеплення дахів та фасадів тощо. Як результат, помітна економія енергоносіїв та коштів.

«Думаю, позитивні зміни вже цього року відчують усі, а передусім – маленькі франківці. У співпраці з міжнародними донорами, зокрема з НЕФКО у цьому випадку, вдається досягати гарних результатів в різних соціальних напрямках. Важливим елементом таких проектів, як правило, є грантова складова. Тобто місто отримує частину коштів безповоротно», – зауважив Марцінків.

За реалізацією програми НЕФКО спостерігає також керівниця депутатського корпусу Оксана Савчук. Вона підкреслила, що оновлення шкіл та садків – пріоритетне завдання для міста. Йдеться не лише про комплексне утеплення, але й про поточні та капітальні ремонти приміщень, освітлення територій, заходи безпеки тощо.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.06.2019 07:48
загрузка...