Стоки з хутрофірми залили городи мешканців Тисмениці і потрапили в ріку

news-image: Стоки з хутрофірми залили городи мешканців Тисмениці і потрапили в ріку
Чорна смердюча рідина заповнила територію біля хутрофірми, сусідні городи мешканців райцентру і потекла в річку Ворона. Наскільки небезпечні ці стоки, з'ясують екологи.

Порив каналізації стався сьогодні. Чорна в`язка смердюча рідина розлилася на території хутрофірми "Тисмениця", в приміщеннях якої працюють компанії, що займаються виробництвом шкіри - "MPV-Юкрейн" і "Глобал". 

Представники екоіспекції на скарги мешканців приїхати не поспішали. "Почекайте, ми не можемо казати, приїдемо чи не приїдемо… Інформація поступила, зараз наші спеціалісти всі зайняті. Ми виїжджаємо тільки тоді, коли є повідомлення випадку аварійності і скликається спільна комісія. А по-друге, ми всі перевірки робимо відносно планових заходів і позапланових – коли є звернення…" - сказав перший заступник державної екологічної інспекції в області Ігор Яківчук у коментарі КУРСу.

На місці події проблему намагаються втрішити заступник міського голови Тисмениці Сергій Ковальчук, депутати міської ради, правоохоронці, працівники ДСНС. Екологи досі так і не приїхали. 

"Два керівники підприємств не можуть домовитися з фірмою «Глобал», які займаються вичинкою шкур. Один виробляє - не відкачує, другий – не відкачує, тому що нема угоди на відкачку. Банальна ситуація, але факт є факт",- каже Ковальчук.

Як пояснив Сергій Ковальчук, у відстійниках хутрофірми внаслоідок дощів піднявся рівень води, а оскільки насосна станція стоки не відкачує, то стався витік. 

Відстійники хутрофірми фактично не працюють

Директор насосної станції Юрій Марченко каже, що станція робоча, у неї вклали кошти, але перекачувати стоки не може, бо водоканал погрожує штрафом, оскільки не підписано договір про відкачування. 

Насосна станція не відкачує стоки через відсутність угоди з водоканалом

Це не перший порив каналізаційної мережі хутрофірми у Тисмениці: мешканці вже неодноразово потерпали від стоків шкірних виробництв, які працюють на її території.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.05.2019 16:58
загрузка...