Студенти ПНУ отримали подарунки за знання про Європейський Союз

news-image: Студенти ПНУ отримали подарунки за знання про Європейський Союз
5 вересня на базі Інформаційного центру ЄС Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася гра «Eurosession» на європейську тематику.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій.

Під час заходу проректор із науково-педагогічної роботи Руслан Запухляк наголосив на важливості співпраці між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Представництвом ЄС в Україні та залученню студентів до заходів в рамках програми «Будуймо Європу в Україні».

Близько 80 учасників «Eurosession» взяли участь у вікторині на європейську тематику та отримали призи від Представництва ЄС в Україні.

Гра «Eurosession» є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.09.2019 05:41
загрузка...