Студенти з цілої України написали у Франківську диктант польською мовою

news-image: Студенти з цілої України написали у Франківську диктант польською мовою
У суботу, 24 листопада в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся XIV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови.

Захід провели в рамках реалізації Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Державною вищою професійною школою імені Якуба з Парадижа у м. Гожув Великопольський (Республіка Польща).

Почесним гостем конкурсу, а також головою журі та авторкою диктанту була професор, габілітований доктор, Ректор Академії імені Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському (Республіка Польща) Ельжбєта Скорупська-Рачинська, окрім того членом журі була – доктор, радник ректора з питань міжнародної співпраці та Директор Українознавчого Центру Галина Ухто.

У конкурсі взяло участь 43 студентів вищих навчальних закладів з 19 міст України.

За результатами ХIV Всеукраїнського орфографічного конкурсу з польської мови призерами стали:

І місце – Ірина Гарасим’юк з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

ІІ місце – Христина Гарват з Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та Аліна Марченко з Київського національного лінгвістичного університету.

ІІІ – Олена Романів з Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Христина Ящишин з Дрогобицького державного педагогічного університету та Олена Мазепа з Львівського національного університету ім.. Івана Франка.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.11.2018 21:38