Суд щодо вбивства болгарської студентки вкотре перенесли, бо захворіли перекладачі


Сьогодні, 12 березня в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд засідання у справі студента з Туркменістану Ельдара Астанова.

Справу розглядає колегія суддів - Руденко, Деркач та Хоростіль.

Сьогодні до суду із СІЗО доставили підозрюваного, також прибули сторони процесу - прокурор Рудий, захисники підозрюваного Розмитов, Кучкуда та Шпак, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з залу суду.

На початку засідання секретар засідання зауважила, що знову не з'явився перекладач. Відтак прокурор зауважив, що у останньої піднявся тиск.

"У справі три перекладача. Де вони? Прокуратура не виконує своїх обов'язків чи як?", - поцікавився суддя Руденко.

На це прокурор зауважив, що захворіли два. Про третього йому нічого не відомо. Відтак він просив перенести засідання. Також посилились з ним і два захисники Астанова.

Новий адвокат підозрюваного зауважив, що вже ознайомився з матеріалами справи, тож у нього є клопотання, яке стосується порушення прав його підзахисного. Мовляв, журналісти без дозволу опублікували конфіденційну інформацію Астанова - рік народження, сімейний стан та в одному з матеріалів назвали його вбивцею до рішення суду.

Відтак суд переніс засідання на 11.30 год. 18 березня.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!

Як відомо, студентку з Болгарії, що зникла в Івано-Франківську в останній день весни, знайшли мертвою. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 (навмисне вбивство). Поліцейські також затримали ймовірного вбивцю - її хлопця.

Під час обрання запобіжного заходу підозрюваний заявив, що проти присутності преси. Інакше відмовляється давати свідчення. Опісля підозрюваний заявив, що не вбивав дівчину, а знайшов її вже мертвою. У підсумку, Івано-Франківський міський суд виніс рішення про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозрюваний оскаржив рішення в апеляційному суді, проте суд залишив рішення першої інстанції без змін.

Нагадаємо, подруга повідомила, що дівчина зникла після зустрічі з хлопцем-турком, який часто її бив. Ввечері 12 травня стало відомо, що на Прикарпатті імовірно знайшли тіло зниклої студентки з Болгарії. Наступного дня в поліції повідомили , що тіло дівчини запхали у валізу та втопили в озері. Опісля слідчі розповіли жахливі деталі вбивства студентки з Болгарії.