Сину священнника з Галича потрібно майже 33 тисячі євро, щоб одужати

news-image: Сину священнника з Галича потрібно майже 33 тисячі євро, щоб одужати
Син священика Івана Кузя з Галича потребує допомоги небайдужих, щоб здолати важку хворобу.

Юний Кузь Іван, інвалід дитинства: хронічне запальне захворювання кишечника (Хвороба Крона, диференціальний діагноз Неспецифічний виразковий коліт). Зараз хлопець проходить курс лікування, на завершення якого не вистачає грошей. Про це в мережі повідомив батько юнака Священник Іоан Кузь.

"Три дні інтенсивної терапії у клініці. Наразі зробили першу ін'єкцію антитіл, під спостереженням, поки дякувати Богові реакцій негативних немає, наступна ін'єкція 20 листопада відразу після завершення двотижневого лікування. Також є новий рахунок на оплату всіх медичних заходів і процедур, які робили впродовж минулих днів і будуть продовжувати робити далі лікарі клініки для Іванка впродовж наступних двох тижнів.

Рахунок просто дуже великий: 32 820 євро, такий вперше за всі 5 років лікування, але в нього включена відновлююча терапія на весь цей час після важкого стану, ліки, оплата послуг клініки, консультації спеціалістів, два повні обстеження кишечника під загальною анестезією із біопсіями, крім того протекторні препарати для захисту органів від дії важких гормональних препаратів дози яких будуть зменшуватися до повної відміни під дією препарату anti-TNF-alpha терапії антитілами і також сюди включена вартість кількох наступних ін'єкцій антитілами (які будуть проводити в залежності від стану кожних 4-6 тижнів). Зараз ще також підтримуюча терапія", - розповідає батько.

Священник Іоан Кузь щиро просить побажати їм успіху в лікуванні і доброго результату і по можливості долучитися допомогою матеріально.

"Ми мусимо просити про допомогу усіх небайдужих людей , поширення нашого прохання про допомогу, особливо друзів, хто має відношення до медіа. Я дуже надіюся на допомогу меценатів, бо зараз кожна доба життя нашого сина вимірюється Божою поміччю, професійністю німецьких лікарів, Вашими молитвами, а ще тисячами євро", - звертається батько.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанк:
4731 2196 0023 9002 - Кузь Іван Михайлович
Номер картки ПриватБанк:
4731 2191 1526 0626 - Кузь Іван Михайлович

До теми: Прикарпатський священник благає допомогти врятувати сина

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.11.2019 20:48
загрузка...