TEDxIvano-Frankivsk: Петро Порошенко заявив, що Україна схожа на жабу

news-image:  TEDxIvano-Frankivsk: Петро Порошенко заявив, що Україна схожа на жабу
Сьогодні в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії розпочалася конференція TEDxIvano-Frankivsk. Першим спікером виступив Петро Порошенко.

«Я завжди знав, що для українців важливо філософські відповіді на не менш філософські питання. І тема цьогорічної конференції не менш філософська. І головне не менш потрібна для України в цілому» - розпочав свій виступ Петро Порошенко.

Під час виступу він намагався розповісти свою точку зору розвитку України. Пошуку зміни мислення українців.

«Важливо не нарікати на владу, адже ми намагалися її змінити кількаразово, важливо змінити себе. Пробудити потрібно гордість, самоповагу, навчитися відстоювати це і ніколи не задкувати» - розповів Петро Порошенко.

І наостанок відзначив, що Україна схожа на жабу, яка борсається у своєму болоті.

«Я не хочу образити наш патріотизм, але Україна – це жаба, яка борсається у власному болоті. І цікавим є те, що у макроекономіці підйом держави, як це було у Сінгапурі називається  - «стрибком жаби». Тому насамкінець я б хотів сказати одне – ми повинні визначити куди нам приземлитися. І це ми повинні зробити самі» - підсумував Петро Порошенко.

В кінці виступу організатори подарували спікеру картину, яка готувалася художниками під час його виступу. Аби він мав пам’ятну згадку про сьогоднішню подію.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.10.2013 14:08
загрузка...