Тернопільська облрада ліквідувала ОДА

news-image: Тернопільська облрада ліквідувала ОДА
Тернопільська облрада припинила дію свого ж рішення про делегування окремих повноважень обласної державної адміністрації, тим самим ліквідувавши ОДА.

Як повідомили «Коментарям» у Тернопільській облраді, відповідне рішення було прийнято сьогодні на сесії облради.

Голова облради Василь Хоменець скликав сесію на вимогу представників фракцій ВО «Свободи», «Української народної партії» і «Нашої України».

Виступаючі депутати висловили обурення діями керівників ОДА, зокрема, їх незадовільною роботою щодо реалізації делегованих повноважень.

За словами депутата облради Юрія Лазаренка, також на сесії було прийнято рішення про створення виконкому Тернопільської облради, передає «Львівський портал».

Крім того, Тернопільська облрада закликала органи влади керуватися у своїй діяльності виключно Конституцією та законами України і не підкорятися «антиконституційним указам» Президента Віктора Януковича.

Також депутати підтримали законопроект народного депутата Сергія Міщенка про ліквідацію спецпідрозділу «Беркут».

Нагадаємо, Тернопільська область була єдиним регіоном України, який не прийняв обласний бюджет на поточний рік. Причиною тому послужило блокування роботи облради з боку окремих депутатів.

Тільки в кінці жовтня Тернопільська облрада змогла зібратися на сесію і прийняти бюджет на 2013 рік із запізненням на 10 місяців.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2013 16:40Юрій Ганущак
07.12.2013 11:33
Вадиму. Розрахунок трансфертів з державного бюджету до місцевих бюджетів проводиться по формулі незалежно від рішення облради. Переважна більшість бюджетів в Україні отримує дотацію з державного бюджету, оскільки закріплені за ними джерела доходів є досить малими. В основному це податок на доходи фізичних осіб, ставка якого (номінальна - 15%, ефективна -14%) є однією з найнижчих в Європі (менше в Болгарії -10%). Щодо субвенцій, то їх розрахунок взагалі поголівний, наприклад, на одну породіллю. І вони проходять через обласний бюджет транзитом. Взагалі, ці програми соціального захисту повинні фінансуватись з державного бюджету.
Вадим
07.12.2013 02:48
Прошу вибачення шановні, але вас не торбує той факт, що Тернопільська область витрачає набагато більше ніж заробляє. Щоб не бути пустословиним, зайдіть на сайт облради та фінансового управління і подивіться щодо субвенцій, дотацій та трансфетів до обласного бюджету
skif
06.12.2013 23:52
похоже на возможное начало раскола
Галичанин
06.12.2013 23:00
Азаров перестане платити пенсії тоді перестанем фінансувати центр і давати гроші на зп Азарову, Зеку і його беркуту.
Гость
06.12.2013 22:42
Ну нехай тепер заплату тернопільським бюджетникам і всім іншим платить обласна рада , гроші з Київа можна не надсилати ,

загрузка...