Троє прикарпатців виграли Smart-лічильники від обленерго

news-image: Троє прикарпатців виграли Smart-лічильники від обленерго
В рамках проведення конкурсу для підписників сторінки АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook енергокомпанія розіграла три Smart-лічильники.

Конкурс тривав в період з 20 вересня по 03 жовтня, а от переможців, які виконали всі умови конкурсу «Показники в месенджері подавай – розумний лічильник вигравай!» визначили сьогодні, 04 жовтня, з допомогою онлайн генератора випадкових чисел Random.org.

Впродовж двох тижнів кожен бажаючий отримати в подарунок новітній Smart-лічильник електроенергії, міг спробувати вдачу та прийняти участь у розіграші АТ «Прикарпаттяобленерго» на офіційніій сторінці у Facebook. Учасникам необхідно було зробити три прості кроки:

  • надіслати показники лічильника через чат–бот у Telegram  (t.me/oeifuabot)  чи Skype  (bit.ly/Skype_OEbot),;
  • вподобати допис про розіграш на сторінці «Прикарпаттяобленерго» у соцмережі Facebook;
  • позначити двох друзів у коментарях.

По завершенні конкурсу, 4 жовтня, рандомно було визначено трьох переможців.

Щасливими власниками розумних лічильників стали:

  • Степан Смолій
  • Ганна Мартинів
  • Світлана Гап’юк

Відтепер переможцям розіграшу не доведеться щомісяця вручну подавати показники спожитої електроенергії. Smart-лічильники, які АТ «Прикарпаттяобленерго» встановить вже найближчим часом, щомісяця самостійно передаватимуть покази приладу обліку електроенергії без участі його власника.

В АТ «Прикарпаттяобленерго» зазначають, що така акція – не одноразова. Наступний етап заплановано вже на наступний місяць. Тому прикарпатські енергетики закликають споживачів вчасно подавати показники спожитої електроенергії (з 20 до 3 числа), для зручності користуватися новітніми сервісами, як от чат-бот у месенджері Telegram чи Skype, та брати участь у наступному розіграші розумних лічильників, який відбудеться вже 4 листопада.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.10.2019 18:03
загрузка...