ТзОВ «СТЕК» досі ремонтує порив тепломережі на перехресті Мельника-Сахарова що в Івано-Франківську

news-image: ТзОВ «СТЕК» досі ремонтує порив тепломережі на перехресті Мельника-Сахарова що в Івано-Франківську
На минулих вихідних через аварію на магістральній тепломережі в районі вулиць Мельника-Сахарова, що в Івано-Франківську, без тепла залишилось близько 40 житлових будинків, 3 дитячих садка та загальноосвітня школа №21.

У ТзОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», що обслуговує дану тепломережу, пообіцяли ліквідувати порив до понеділка.

Та, як повідомили кореспонденту «Бліц-Інфо» в прес-службі «СТЕК», ремонті роботи над ліквідацією пориву та заміни мереж досі тривають .

«На сьогодні ремонтні роботи продовжуються. На місці пориву працюють 4 аварійні бригади. В силу складності не вдалось завершити до понеділка - пориви дуже сильні та об’єми роботи більші, ніж очікувалось. Труба виявилась дірява, як решето», -  зауважили в прес-службі.

За інформацію прес-служби «СТЕК», ремонтні роботи мають завершити вже сьогодні. Звичайно, якщо не буде нових неочікуваних поривів.

Загалом, у зв’язку з аварією на тепломережі, теплопостачання припинили в десяти житлових будинках на вулиці Коновальця. А також по вісім будинків на Бандери, Чорновола та Сахарова, по два на Шевченка та Желехівського, один на Мазепи. Крім того, теплопостачання припинено в дитсадках №11, 7, 8  та загальноосвітня школа №21.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.10.2013 08:10
загрузка...