У Барселоні жінкам дозволили купатись топлес у будь-яких міських басейнах

news-image: У Барселоні жінкам дозволили купатись топлес у будь-яких міських басейнах
Влада Барселони офіційно підтвердила дозвіл жінкам купатись топлес у будь-якому міському басейні.
Причиною такої заяви стали скарги від жінок, які стверджували, що низка басейнів у місті запровадили свої правила, де жінкам забороняли купатись без топу купальника, повідомляє Громадське.

Як пише CNN, група Mugrons Lliures подала скаргу на невідповідність правилам, що регулюють купання топлес у певних басейнах, що спонукало до розслідування. Під час нього було виявлено, що в кількох муніципальних басейнах є правила, які обмежують права жінок у певних районах закладу.

У результати офіс ради проти дискримінації надіслав до кожного міського басейну доповіді, в якому нагадував їм про необхідність гарантувати рівність і не перешкоджати жінкам бути топлес. Якщо у басейні жінці заборонятимуть купатись без топу, це вважатимуть дискримінацією за статевою ознакою, адже чоловіки відвідують такі місця з оголеним торсом.

Прессекретар Ради Барселони заявив, що не існує письмового правила, яке регулює, що люди можуть носити в муніципальних басейнах, але дискримінація за ознакою статі заборонена. Він також наголосив, місцеві закони не забороняли жінкам плавати топлес, проте нові вказівки остаточно розширять права жінок.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.08.2019 13:16
загрузка...