У Болехові відремонтували пішохідний місток

news-image: У Болехові відремонтували пішохідний місток
Вчора, 23 квітня 2019 року, підрядна організація завершила ремонт пішохідного містка через потічок на вул. Д.Галицького у Болехові. На ці роботи з обласного бюджету виділили 400 000 гривень.
Місток через потічок на вул. Данила Галицького у Болехові – інфраструктурний об’єкт на автомобільному шляху Гериня-Болехів (С091505), який належить до відання департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури облдержадміністрації. Тож підпорядковане департаменту державне підприємство «Дороги Прикарпаття» виступило замовником робіт на об’єкті, а роботи виконала спеціалізована підрядна організація, інформує Болехівська міська рада.
 
«Щодня даним пішохідним переходом користувалися багато пішоходів. Але через корозію та постійний тиск великовантажного транспорту його основа зруйнувалася. Місток став аварійним, небезпечним для пішоходів та потребував реконструкції. З відповідними клопотаннями про виділення коштів та проведення ремонту переходу на автодорозі Гериня-Болехів ми звернулися до департаменту будівництва ЖКГ, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА ще в 2018 році. З того часу постійно вели перемовини та врешті отримали підтримку», - розповідає міський голова Богдан Мельник. 

За словами міського очільника, свою лепту в позитивне вирішення цієї проблеми внесли й представники громади. 

Треба додати, що підрядники заздалегідь провели демонтаж старого містка, розчистили територію, укріпили береги габіонами та встановили бетонні балки. Відтак змонтували новий залізобетонний каркас довжиною 12 метрів та вагою близько 16 тонн. На нетривалий час було перекрито рух транспорту на автодорозі та організовано об’їзд автомобілів іншими вулицями.
 
Загалом роботи на об’єкті провели оперативно, пішохідний перехід змонтовано якісно. Тепер на автодорозі забезпечені умови для безпечного руху і пішоходів, і водіїв.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.04.2019 22:13