У Брошнів-Осаді обоворили особливості майбутнього Музею депортацій українців

news-image: У Брошнів-Осаді обоворили особливості майбутнього Музею депортацій українців
Днями у Брошнів-Осаді відбулось засідання робочої групи по «Музею депортацій українців»..

У засіданні взяли участь працівники Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ та районної влади, громадські активісти, історики та проектанти, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Брошнів-Осадську ОТГ.

Учасники робочої групи оглянули приміщення майбутнього музею, для оцінки його стану та подальшого придбання у Пат Промінвестбанк.

Під час зустрічі обговорювались місця розміщення вагонів на території майбутнього музею, ідеї та пропозиції архітектурного оформлення приміщення. Серед запрошених – експерт з обласного центру, в минулому головний архітектор міста, Володимир Григорович Гайдар, професор, координатор ГО «Поступовий гурт франківців» Сергій Адамович, начальник відділу культури Рожнятівської райдержадміністрації Володимир Борович та представники Пат Промінвестбанк, що погодились надати доступ до приміщення для можливості його огляду та подальшого проектування.

Проблемні питання, які виникають у процесі збору історичних джерел, архівних матеріалів, запису свідчень очевидців та репресованих, пошуку артефактів для експозиції музею висвітлив депутат облради Сергій Адамович. За його словами, майбутній музейний комплекс «Музей депортацій українців» – унікальний і важливий об’єкт не тільки для Прикарпаття, але й для всієї України.

Відтак кожен присутній висловив власне бачення щодо створення музею, поділився враженнями та пропозиціями.

Також, учасники засідання висловили величезну подяку комунальному підприємству облради "Пам'ять" та особисто його керівнику В. Тимківу за передані для Музею депортацій українців в Брошнів-Осадській ОТГ артефакти. Надані речі ляжуть в основу наповнення майбутнього музею.

До теми: У Брошнів-Осаді досліджували майбутній "Музей депортації українців"

"Укрзалізниця" передасть два старовинних вагони для Музею депортації в Брошнів-Осаді


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.12.2018 21:55