У Брошнів-Осаді споруджують мотузковий парк

news-image: У Брошнів-Осаді споруджують мотузковий парк
У парку біля Брошнів-Осадського Народного дому облаштовують цікаву і неординарну зону активного дозвілля для дітей – дитячий майданчик на базі мотузкового парку.

Це спільний проект селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ та благодійної організації «Серце Марії».інформує прес-служба ОТГ.

Споруджується мотузковий парк  у рамках проекту «Активна громада – здорова громада», грант на який БО отримала за програмою «Разом до успіху» від Центру громадських ініціатив. Вартість об’єкта 92 тис. грн, з яких 50 тис. виділили з місцевого бюджету ОТГ та 42 тис. грн – кошти у рамках проекту.

Технічний директор мотузкових парків «Тарзан» Олександр Бєлічєв запевнив, що конструкції безпечні, оскільки встановлені  на висоті 90 см, а  небезпечною вважається висота від 110 см.

«Ми кріпимо платформи без пошкодження дерев, жодні саморізи туди не закручуються. Така технологія прийшла із Європи. Класичний мотузковий парк потрібно проходити зі страховкою. Але у вашому випадку всі платформи на безпечній висоті. Це свого роду дитячий майданчик на базі мотузкового парку», – пояснив фахівець.

І всього за два дні у парку з’явилися цікаві конструкції: це  мостики, колода, гойдалки, зиґзаґи та інші оригінальні елементи, де діти зможуть позмагатися на спритність, спробувати свої фізичні можливості та потренуватися.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.05.2019 07:55
загрузка...