У Чернієві реконструюють стадіон за майже шість мільйонів гривень

news-image: У Чернієві реконструюють стадіон за майже шість мільйонів гривень
Село Черніїв, яке нещовдавно приєдналось до Івано-Франківської ОТГ, продовжує розвиватись.

Так в середу, 12 лютого, у Чернієві відкрили ЦНАП, в якому надаватимуть понад 200 послуг. Наступним кроком буде реконструкція місцевого стадіону. Як розповів кореспондентці Бліц-Інфо староста села Богдан Грейда, ремонтні роботи розпочали рік тому, на них вже витратили приблизно два мільйони гривень.

Грейда додав, що село виграло проєкт на завершення стадіону. Кошти з Кабміну повинні надійти до кінця лютого. Відтак, роботи планують розпочати з березня.

"Ми подали в Кабмін результати експертизи та дозвільні документи. Там все переглянули й вирішили виділити Чернієву 5,9 мільйона гривень. З березня ми продовжимо реконструкцію футбольного поля. Якщо все буде добре, роботи завершимо до жовтня-листопада цього року",- пояснює Грейда.

Зазначається, що за ці кошти облаштують й бігові доріжки. Також у планах добудувати роздягальню.

"Окремо будемо розробляти інфраструктуру стадіону -  бігові доріжки. Діти та дорослі будуть мати де займатись. Роздягальня теж практично збудована. Ми працюємо над покращенням села",- додає староста.

Варто додати, 1 березня стартує програма «Велике будівництво». Кожна область має подати перелік об'єктів для державного фінансування. Івано-Франківська подала 15. Серед них -  футбольне поле в Чернієві.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.02.2020 07:03
загрузка...