У дитячій лікарні відкрили палати покращення планування

news-image: У дитячій лікарні відкрили палати покращення планування
З холодильником, мікрохвильовкою, телевізором та власним санвузлом – сьогодні відкрили сучасні палати покращеного типу у Міській дитячій клінічній лікарні. Їх облаштували у кабінетах, що раніше належали кафедрі медичного університету.

Як пояснила головний лікар Ольга Бойчук, приміщення авдиторій були доволі занедбаними. Тож робіт довелося провести чимало. Ремонти провели за кошти, вилучені закладом. Також цим коштом закупили побутову техніку. Залучили також спонсорські кошти на придбання меблів. А депутат міської ради Мар’ян Вагилевич посприяв у закупівлі дитячих іграшок та розвиваючих ігор.

«Лікарня не має асоціюватися в дітей виключно із закладом, де проводяться якісь медичні маніпуляції. Хочеться аби вони себе почували затишно. Щоб створити умови, максимально  наближені до домашніх. Особливістю цих палат є наявність мікрохвильової печі та холодильника – для зручності батьків. Діти ж зможуть подивитися мультфільми чи фільм, адже є телевізор», – наголосила Ольга Бойчук.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що чимало уваги зосереджено саме на ремонтах медичних закладів.

«Багато вже зроблено у цій лікарні. Це і відремонтовані соматичні відділення, інфекційне відділення, відкритий катамнестичний кабінет, приймальний покій. Загалом, стараємося проводити не тільки ремонти для ремонту, але й планувати палати та відділення так, щоб створити максимально комфортні умови і для пацієнтів, і для лікарів», – пояснив Марцінків.

Та запевнив, що роботи в цьому руслі місто не припинить, йдеться на сайті martsinkiv.if.ua

Народний депутат Оксана Савчук також запевнила, що планів на цей заклад ще чимало:

«Плануємо поповнювати катамнестичний кабінет. І такою сподіваюся, що ремонти в закладах продовжуватимуться. І не лише коштом місцевих бюджетів. Але й вдасться залучити державне фінансування».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.11.2019 09:41
загрузка...