У франківському ДАІ дітям розповідають про правила дорожнього руху

news-image:  У франківському ДАІ дітям розповідають про правила дорожнього руху
Івано-франківські інспектори ДАІ йдуть до дітей, щоб розповісти їм про правила дорожнього руху. Днями таке заняття відбулося в одній зі шкіл міста.

«Найпоширенішими порушеннями, які стають причинами трагедій, є перехід вулиці в недозволених місцях, раптовий вихід на дорогу біля автомобіля та вихід на проїжджу частину з-за перешкоди, — розповідає старший інспектор Івано-Франківського ВДАІ Василь Павлишин. — Переважна вікова категорія постраждалих — діти від 7 до 14 років».

Попри відвідини садків і шкіл, заняття з дітьми, в міліції кажуть, що ця робота, фактично зводиться нанівець, якщо подивитися на поведінку дорослих на вулицях. Дисципліна і безпека дітей починається з дисципліни дорослих.

Коли діти стають винуватцями дорожньо-транспортних пригод, це означає що їх своєчасно не навчили. Справа в тому, що для малечі найбільшу силу переконання має приклад. І часто на вулиці вони бачать не найкращі приклади для наслідування. Тож батькам треба пам’ятати, що виховання дітей, в тому числі й культури їхньої поведінки на дорозі, починається в сім’ї.

Репортер


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.03.2014 14:15
загрузка...