У франківському пансіонаті відзначили День народження проєкту STAY

news-image: У франківському пансіонаті відзначили День народження проєкту STAY
1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Саме у цей день рік тому в Івано-Франківську стартував проєкт STAY.

Сьогодні тут раділи усі. Мешканці пансіонату співали українські пісні, спілкувались та їли власноруч спечені сирники, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

На свято завітали й названі онуки, які отримали у подарунок від організаторів екоторбинки. Не забули й про персонал - кожна працівниця отримала сертифікат на манікюр.

З моменту започаткування проєкту волонтери написали 71 зворушливу історію з життя підопічних пансіонату. Уже з перших днів почали з'являтися названі онуки й онучки. Координатор проєкту Ілона Мурзова розповідає, що за цей час онуків мають 30 стареньких. Ще 38 - в очікуванні.

«Сподіваюсь, що знайдуться охочі, які дадуть тепло та турботу нашим підопічним. Відчуваю, що проєкт важливий, бо коли бачу очі стареньких, то хочеться продовжувати. Ми прагнемо, аби проєкт став всеукраїнським і сміло йдемо вперед»,- ділиться Мурзова.

Вдалось отримати бажану турботу і 80-річній Параскевії, онука Анна Гільченко з теплом розповідає, що бабуся дуже дружня та сонячна.

«П’ять місяців тому я переглядала альбом підопічних пансіонату, мене дуже вразило те, що є люди, які дуже давно чекають на онуків. Тоді я попросила організаторку направити до тієї людини, яка чекає на тепло найдовше. Адже найголовніше в житті - дочекатись. Ось так я стала названою онукою бабусі Паші та стараюсь навідувати її раз у три тижні»,- розповідає Анна.

Варто додати, історії одиноких розміщені в окремому альбомі у мережі Фейсбук «STAY. Ми ще самотні». За час існування проєкту троє його учасників померли. Двоє із них встигли відчути бажану любов, одна ж бабуся так і не дочекалася названих онуків.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.10.2019 18:59
загрузка...