У франківському університеті запрацював офлайн-хаб від Гарвардського університету

news-image: У франківському університеті запрацював офлайн-хаб від Гарвардського університету
Разом із запуском курсу в Україні почали працювати офлайн-хаби – це місця, де група, яка проходить онлайн-курс, зможе збиратися раз на тиждень, щоб обговорити складні моменти з ментором-фахівцем.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, як основний осередок навчання провідних фахівців ІТ-галузі, став саме таким офлайн-хабом.

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Від початку березня найновіша версія цього курсу в перекладі українською мовою доступна на освітній платформі «Prometheus».

Координатор – директор інституту інформаційних технологій, проф. Лютак Ігор Зіновійович. 

Зазначимо, що курс «Основи програмування CS50 2019» розрахований як на новачків, так і на тих слухачів, які вже мають стартовий досвід в програмуванні. «CS50: Основи програмування» побудований як лекторій Гарвардського університету. Ви матимете доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії у живому спілкуванні, до конспектів, завдань, додаткових відеоматеріалів та семінарів від провідних фахівців галузі комп’ютерних наук.

Пройшовши цей курс, слухачі отримають:

  •  Широке і ґрунтовне розуміння інформатики та програмування.
  •  Зрозуміють, як мислити алгоритмічно та ефективно розв’язувати задачі за допомогою програмування.
  •  Дізнаються, що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і веб-розробка.
  •  Опанують основи одразу кількох мов програмування, зокрема, C, Python і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML.
  •  Познайомляться з процесом розробки та презентації власного проекту з програмування.

Записатися на курс можна за посиланням.

Щоб приєднатися до офлайн-хабу, потрібно заповнити анкету за посиланням


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.03.2019 21:10