У Франківську ходою та панахидою вшанували Героїв Небесної Сотні

news-image: У Франківську ходою та панахидою вшанували Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

В Івано-Франківську проводять різноманітні акції. Зокрема на Вічевому майдані, зібрались студенти щоб пригадати події п'ятирічної давності та провести студенське віче. Опісля тут зібрались сотні франківців, які сформували колону, повідомляє кореспондентка Бліц-Інфо

Голова обласної ради, свободівець Олександр Сич зауважив, що йому досі важко згадувати події, які відбувались на Майдані.

«Я сьогодні слідкував трохи за сомережами і бачив, що дуже багато людей виписують, як вони хоробро боролись та захищали когось, хоча багато з них сиділи на дивані. Я був на майдані буквально з першої години і до закінчення всіх подій у Києві. Очевидно, негідник той, хто заперечує потребу революції в той момент. Бо насправді ситуація йшла до того, що Україна могла зникнути, як незалежна держава і стати частиною Росії. Але я не думаю, що є кращими характеристики тих людей, які би хотіли сьогодні свідомо, аби Україна знову поринула у революцію", - вважає очільник облради.

Олександр Сич також переконаний, що революція – це дуже складна річ, адже повстання роблять шляхетні люди з шляхетними цілями, а користуються нею негідники. 

"Після революції дуже багато зловживань, хаосу, є комплекс таких явищ, що загрожують існуванню державності. Дай нам Боже вийти з цієї революції, що була, дай нам Боже вийти з цієї війни, що триває після неї. Адже цілком можливо, війна є продовженням революції", - акцентував Олександр Сич.

Вигукуючи майданівські гасла "Слава Україні – Героям слава", "Герої не вмирають", "Честь і слава героям Станіслава" колона з сотнями франківців вирушила до Меморіального скверу, де відбулась панахида.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2018 17:19