У Франківську мізкували, як виправити найбільші проблеми молоді

news-image: У Франківську мізкували, як виправити найбільші проблеми молоді
Понад рік в Івано-Франківську функціонують неформальні офіси Молодіжних радників поліцейських при деяких училищах та коледжах.

Молодь разом з поліцією мають на меті попереджувати негативні явища у молодіжному середовищі, покращувати комунікацію між молоддю та поліцією, розвивати сприятливе для навчання середовище.

“Після того, як ми сформували структуру Молодіжних радників поліцейських, важливо наповнити їхню діяльність змістом. – розповідає голова ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” Євгенія Бардяк. – Саме тому проводимо планування заходів, які втілюватимемо разом найближчим часом”.

На початку тижня відбувся кількаденний тренінг “Дії заради рівності”, який для молоді та поліції провела експертка київського Центру “Соціальна дія” Олена Бондаренко. Під час занять молодь, поліція, працівники соціальних служб визначали проблеми, які найбільше хвилюють саму молодь, планували дії, які можуть робити спільно, аби прийти до вирішення.

“Ми обдумували разом, що будемо робти, як будемо робити, де і для кого”, - ділиться учень Вищого професійного училища № 21 Вадим Осадчук.

У результаті було визначено три напрямки, над якими могла би працювати молодь разом з патрульними, дільничними поліцейськими та представниками ювенальної превенції: доступність освітнього середовища та громадських просторів, подолання цькувань в освітньому середовищі, подолання залежностей і негативних явищ серед молоді. Напрацювали дії та графік для двох останніх проектів. Зокрема, до кінця року запланували покращити комунікацію усіх учасників освітнього процесу – адміністрація навчальних закладів, педагоги, молодь, батьки, поліція, – аби знизити ризик виникнення та поширення цькувань. Молодіжні радники поліцейських виступатимуть медіаторами і координаторами в своїх навчальних закладах. Очікується, що молодь та інші напрацюють схему поширення інформації про цькування, його визначення та пошук допомоги. Буде проведено декілька публічних заходів у формі “живої бібліотеки”, “правового театру”, кінопоказів тощо, аби підняти важливість даної теми для обговорення у суспільстві.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.05.2019 23:19
загрузка...