У Франківську на ділянці водоканалу побудують багатоповерхівку

news-image: У Франківську на ділянці водоканалу побудують багатоповерхівку
Івано-Франківська міська рада на сесії 21 червня затвердила детальний план території для багатоквартирної житлової забудови на вулиці Галицька, 201.

Дозвіл на розробку проекту ДПТ міськрада надала у грудні 2017 року. У березні цього року проект ДПТ пройшов процедуру громадських слухань, пише Побудовано в ІФ.

Згідно містобудівної документації на ділянці по вул. Галицька, 201 заплановане будівництво десятиповерхового будинку із двома секція. Новобудова розрахована на 90 квартир. Загальна площа квартир становить 5 520 м кв, площа громадських приміщень – 650 м кв.

 Детальний план території для багатоквартирної житлової забудови на вул. Галицька, 201

 

У рішенні ради вказано кадастровий номер ділнки, яка відведена під забудову. Це земельна ділянка загальною площею 0,3637 га, по вулиці Галицькій, що знаходиться по-сусідству із держпідприємством «Виробниче об’єднання «Карпати».

Її цільове призначення – «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)». Ділянка відноситься до земель промисловості, відтак зводити ній житлові багатоповерхівки заборонено законом.

За даними кадастрової карти, ділянка перебуває у державній власності, а правом постійного користування нею володіє комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром».

Ділянка на кадастровій карті 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.08.2018 18:34