У Франківську нагородили кращих спортсменів з інвалідністю

news-image: У Франківську нагородили кращих спортсменів з інвалідністю
Сьогодні, 15 листопада, в Івано-Франківську нагородили учасників Всеукраїнської спартакіади осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Цьогорічні змагання проходили в Одеській області. Прикарпатська команда посіла третє командне місце, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами керівника спорткомітету обласної асоціації інвалідів Івано-Франкіської області Андрія Кривоноса, команда складалась з шести кращих спортсменів області, кожен з яких змагався у певних категоріях: баскетбол, бочча, швидкісна їзда на візках, дартс, бадмінтон та кегля. Каже, готувались посилено.

"Якщо дивитись на умови підготовки до спартакіади, то вже йдемо на покращення. На Симоненка влада готує спортмайданчик зі штучним покриттям. Роботи вже тривають. Це буде те місце, де ми зможемо більш якісно тренуватись. За два-три місяці, якщо все буде добре, він буде готовий, ну а якщо морози - до травня",- додає Кривоніс.

Спортсменка Анна Остапів брала участь у перегонах на візках та грала у боччу. Зізнається, було нелегко.

"Була велика конференція, але завдяки підтримці рідних та команди все вдалось. Я посіла 4 та 5 місце, бо з кожним роком все більше сильних спортсменів. Якщо чесно, то хочеться кращих результатів, щоб досягти великих успіхів,- каже дівчина


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.11.2018 11:03