У Франківську нагородили переможців конкурсу програм місцевого самоврядування

news-image: У Франківську нагородили переможців конкурсу програм місцевого самоврядування
Сьогодні, 5 грудня в Івано-Франківську відбулося вручення дипломів переможцям дев'ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та сьомих обласних конкурсів "Краща спортивна громада", "Громада кращого довкілля", "Краща етнокультурна громада".

Як зауважив голова обласної ради Олександр Сич, перед місцевим самоврядуванням стоять багато викликів. Втім, велика кількість поданих проектів свідчить про бажання місцевих керівників щось змінювати власними силами.

"Сьогодні всі розсипаються диферамбами перед місцевим самоврядуванням, але при цьому вас далі сприймають, як "п'яте колесо". Тому я бажаю вам мудрості. Адже найлегше бути героєм в гарних обставинах і набагато важче у складній ситуації. Ви перебуваєте на передньому фронті соціально-економічної проблематики, бо до вас люди перше йдуть з проханнями. І мене дуже тішить, що в сьогоднішніх умовах ви не стоїте з простягнутою рукою, але шукаєте шляхів вирішення проблем. Ви є творці нового життя ваших громад",- сказав у вітальному слові Олександр Сич.

Учасниками конкурсу були міста, села, селища та ОТГ Прикарпаття. Загалом участь взяли 87 місцевих рад, які подали 120 проектів. За результатами конкурсу переможцями визнали 61 проект від 59 місцевих рад.

Зокрема перемогли 24 проекти з підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, 21 проект збільшення доданої вартості сільгосппродукції, 15 проектів забезпечення екологічної безпеки та 1 проект розвитку сільських територій (будівництво, ремонт систем водопостачання). На їх реалізацію з обласного бюджету виділять 18 млн. 600 тис. грн., Решту коштів це співфінансування місцевих бюджетів та організацій-партнерів. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.12.2018 14:27