У Франківську нагородили переможців обласного конкурсу проєктів і програм

news-image: У Франківську нагородили переможців обласного конкурсу проєктів і програм
Сьогодні, 4 грудня в Івано-Франківську нагородили переможців Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та восьмих обласних конкурсів "Громада кращого довкілля", "Краща спортивна громада", "Краща етнокультурна громада".

За словами голови конкурсної комісії Василя Гладія, цьогоріч 78 громад подали 109 проєктів на суму 63,6 млн.грн., інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема:

- підвищення туристично-рекреаційного потенціалу - 42 проєкти

- збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції - 27 проєктів

- забезпечення екологічної безпеки - 30 проєктів

- реалізація програми DOBRE - 10 проєктів.

"Дуже люблю приїздити у вашу область, адже вона мені найближча і найбільш схожа на мою батьківщину. Я багато років працював у сфері місцевого самоврядування і для мене велика честь бути сьогодні тут. Такі конкурси - це розумна інвестиція у область і її громаду. Ми бачимо, що люди почали думати про розвиток. На мою думку, ваші громади мають надзвичайно великий потенціал",- сказав керівник програми DOBRE Беррі Рід.

Найбільше проєктів подали Снятинський (15), Богородчанський (10), Тисменицький (9) та Косівський (9) райони.

"Я сьогодні радий вітати наших партнерів з програми DOBRE, які не тільки вкладають гроші в наші проекти, але й діляться з нами своїм досвідом. Коли людина рухається по незвіданому шляху, вона не може прорахувати все наперед. Добре, коли є хтось, хто може порадити. Я вітаю всіх вас з нашим професійним, вистражданим святом. Адже саме ми щодня спілкуємося з людьми, знаємо їхні болі і переживання. Я думав, чому довіра до сільради вища, ніж до високих органів влади, а потім зрозумів, що люди вірять тим, хто до них близький і вміє вислухати",- сказав голова облради Олександр Сич.

Цьогорічними переможцями стали 55 проєктів від 52 місцевих рад, у тому числі 16 ОТГ. Детальний перелік переможців за посиланням.

На восьмі обласні конкурси 10 місцевих рад подали 21 заявку. Зокрема "Громада кращого довкілля" (6 заявок), "Краща спортивна громада" (7 заявок), "Краща етнокультурна громада" (8 заявок). У 2020 році вони отримають з обласного бюджету 1,7 млн.грн.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.12.2019 12:38
загрузка...