У Франківську науковці, медики і священики мізкують, як боротися з ВІЛ/СНІД

news-image: У Франківську науковці, медики і священики мізкують, як боротися з ВІЛ/СНІД
У середу, 23 жовтня, у приміщенні Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого розпочалася дводенна конференція «ВІЛ/СНІД – міський феномен».

Після спільної молитви з вітальним словом до присутніх звернувся Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Архієрей радо привітав гостей з Відня та інших учасників конференції, бажаючи плідної праці у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції. Згодом слово мали представники інших релігійних конфесій, міський голова п. Руслан Марцінків, а також інші доповідачі.

Конференцію організували Карітас Івано-Франківськ спільно з Карітасом Відня (Австрія). Співорганізаторами виступили Івано-Франківський національний медичний університет та Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації. Конференція проходить в рамках проекту «ВІЛ-інфіковані діти в центрі уваги», що реалізовує Карітас Івано-Франківськ за фінансової підтримки мерії міста Відень (Австрія).

Мета конференції – визначити перспективи подолання епідемії ВІЛ-інфекції до 2030 року та знайти шляхи використання кращих практик, спрямованих на забезпечення сталості та ефективності відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції в Україні.

Протягом двох днів фахівці в сфері профілактики, боротьби з ВІЛ-інфекцієї та СНІДом, що живуть як в Івано-Франківську, так і з інших містах України за участю експертів з Австрії та Німеччини підвищуватимуть свою кваліфікацію щодо феномену ВІЛ/СНІД, обмінюватимуться досвідом та напрацьовуватимуть кращі практики профілактик, супроводу, подолання дискримінації людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.10.2019 17:58
загрузка...