У Франківську представники всіх церков молились за мир та припинення війни

news-image: У Франківську представники всіх церков молились за мир та припинення війни
З нагоди Дня Соборності франківці молились за мир та припинення війни в Україні.

На площі Андрея Шептицького зібралися кілька сотень людей. Митрополити Івано-Франківської єпархії УГКЦ, Івано-Франківсько-Галицької єпархії ПЦУ, Івано-Франківської єпархії ПЦУ, Івано-Франківського деканату Львівської архідієцезії РКЦУ спільно провели молебень за мир в Україні, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Варто зауважити, що на молитву з усіх куточків Прикарпаття привезли сім Чудотворних ікон Матері Божої. За словами Митрополита Володимира Війтишина, це вперше всі Чудотворні ікони зібрали в одному місці.

Як зауважив після молитви голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, ми повинні не тільки сподіватися на ласку Господню, а своїми діями плекати єдність у народі. Адже кожен з нас є творцем свого життя і життя народу.

"Плекаймо в нашій душі і наших діях оте бажання бути єдиними на нашій землі. Я висловлюю владикам вдячність за цю молитву і щиро бажаю того, щоб Матінка Божа послухала наші прохання і дарувала мир, спокій і достаток нашій благословенній, але такій стражденній українській землі. Якщо ми хочемо єдності в Україні, плекаймо перш за все єдність у нас на Прикарпатті. Я закликаю всіх нас до миру, спокою, єдності у кожній українській родині, громаді і кожній спільноті. До цивілізованого перебігу і єдності у всіх наших громадсько-політичних процесах. Коли бачимо опонента, сприймаймо його як брати чи сестру, що має відмінну точку зору і прислухаймося до неї. Бо якщо хочемо єдності, потрібно своїми діями робити те, чого просимо у Матінки Божої і в Господа", - переконаний голова облради.

Варто зауважити, що до проведення Молитви долучилися  усі жителі Прикарпаття, адже сьогодні о 16-й годині в усіх храмах дзвонили у дзвони та молилися за мир.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.01.2020 18:04
загрузка...