У Франківську склали присягу 15 поліцейських-новобранців

news-image: У Франківську склали присягу 15 поліцейських-новобранців
Т.в.о. начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк привітав особовий склад з державним святом та нагородив найкращих у службовій діяльності правоохоронців, а також відбулася церемонія з урочистого приведення до Присяги 15 новобранців поліції.

З вітальним словом з нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України до особового складу і гостей звернувся Василь Кіцелюк: «Сьогодні вся країна відзначає День Державного Прапора, який є символом України, а жовто-сині кольори – це наші перемоги та досягнення. Напередодні відзначення найбільшого державного свята – 27-річниці Дня Незалежності України щиро вітаю працівників поліції, які зараз несуть службу на сході нашої країни. Україна у всі часи і епохи тяжко здобувала і відстоювала свою незалежність. Актуальним це питання є і в 21 столітті, коли Український народ захищає свою державність від російського агресора. Але завжди нездоланне прагнення українців жити у своїй державі, ходити по своїй землі було переможним. І так буде завжди. Ми разом збережемо нашу країну для наших дітей, здобудемо мир і спокій. Бажаю усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту життєвої наснаги заради миру і розквіту нашої держави. Слава Україні!».

Відтак відповідно до наказу Національної поліції України нагороджено відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності в Івано-Франківській області та його керівника підполковника поліції Аллу Бойчук за кращу роботу в І півріччі 2018 року та з нагоди Дня Незалежності України.

Грамотою Верховної Ради України нагороджено лейтенанта поліції Любомира Граблюка. Наказом ГУНП в області Подяками нагороджено найкращих у службовій діяльності працівників різних підрозділів поліції.

Голова обласного профспілкового комітету атестованих працівників органів внутрішніх справ Володимир Бойдуник вручив десятьом працівникам – учасникам бойових дій в АТО медаль «За відвагу та мужність».

В урочистій обстановці 15 новопризначених працівників поліції присягнули на вірність Українському народові.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.08.2018 15:10