У Франківську стартував Всеукраїнський турнір з фрі-файту пам’яті Федорука

news-image: У Франківську стартував Всеукраїнський турнір з фрі-файту пам’яті Федорука
В 2012 році в Івано-Франківську був започаткований та вперше проведений турнір пам’яті 1-го президента федерації бойових мистецтв Павла Федорука. Сьогодні у місті відбувається вже 6-тий турнір пам`яті Павла Федорука.

Павло Іванович, незважаючи на свою високу посаду проректора Прикарпатського Національного університету з питань науки, був людиною широких знань та поглядів, науковцем, чиї інтереси не обмежувались вивченням наукових догм. За його підтримки змогли побачити світ багато наукових та підприємницьких проектів, які довели свою спроможність і продовжують існувати дотепер. Меценат та суспільний діяч, який стояв у витоків розвитку бойових мистецтв в нашій області – таким пам’ятають його друзі та рідні.   

Вже шостий рік поспіль ці змагання приваблюють все більше і більше спортсменів, клубів, а насамперед – однодумців, для яких бойові мистецтва, розвиток тіла та духу молоді стали сенсом життя. Цьогоріч в боротьбі за призові місця та перемогу та визнання своїх зусиль на татамі вийдуть 150 представників з різних куточків України.

Одночасно з цим турніром будуть проведені ще два – Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та Всеукраїнський турнір «Захисник вітчизни».

Основною метою цих турнірів є пропаганда, поширення та популяризація здорового способу життя, фізичної культури і спорту, бойових мистецтв та контактних єдиноборств, а також сприяння впровадження фрі-файту у практику фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи як ефективного засобу морального виховання та всебічного розвитку молоді.    


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.11.2018 18:48