У Франківську відбудеться перша в Україні конференція з жіночого футболу


11-13 жовтня в Івано-Франківську відбудеться перша національна конференція #ФутболДляНеї, яка приурочена до світового івенту - тижнів Активних дій #FootballPeople (Футбольний Народ).

Мета конференції #FootballForShe (#ФутболДляНеї) - підтримка доступної і рівної участі дівчат та жінок у футбольних середовищах по всій Україні та збільшення їх представлення в змішаних командах. Спікерки конференції: учасниці Саміту з соціального футболу в Кельні (Німеччина), тренерки та гравчині всіх рівнів.

11 жовтня відбудеться панельна дискусія. На заході буде йти мова про посилення лідерської ролі дівчат та жінок на футбольному полі та за його межами, протидію дискримінацію на основі статі, системне уповноваження та рівний доступ до прийняття рішень у командах/спільнотах/громадах.
Модератор заходу - Олександр Фомічов, тренер з соціального футболу та символ кампанії УЄФА #EqualGame (Рівна Гра).

Вхід вільний.
Початок: 16:00
Місце проведення: Івано-Франківськ, Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19)

12 жовтня на майданчику зі штучним покриттям відбудеться турнір для змішаних команд дівчат та хлопців, жінок та чоловіків без вікових обмежень. Очікується, що в турнірі візьмуть участь 10-12 команд, та зіграють 50 дівчат та жінок з 5 областей України.

Вхід вільний.
Початок турніру: 12:30
Місце проведення: Івано-Франківськ, ЗОШ № 22 (вул. Ів.-Павла ІІ, 24)

13-го жовтня в приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу пройдуть тематичні майстер-класи для попередньо зареєстрованих учасниць та учасників розширеної програми Конференції. Буде презентована кампанія УЄФА по залученню дівчат до футболу Together #WePlayStrong (Разом Ми Граємо Сильно) та висвітлена соціальна діяльність ФК «Шахтар» (Донецьк) представником клубу.

Вхід: попередня реєстрація через запит на loft.cfco@gmail.com.
Початок: 11:00
Місце проведення: Івано-Франківська обласна федерація футболу (вул. Чорновола, 80)