У Франківську відкрили анотаційну дошку герою українсько-російської війни Андрію Витвицькому

news-image: У Франківську відкрили анотаційну дошку герою українсько-російської війни Андрію Витвицькому
Сьогодні, 16 вересня в Івано-Франківську біля школи №3 встановили анотаційну дошку керівнику штурмового блоку "Черепахи" Андрію Витвицькому (позивний "Спікер"), який трагічно загинув у бою за Незалежність України

Спільно з громадськістю міста, родиною героя участь у заході взяли й Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок та міський голова Івано-Франківська, свободівець Руслан Марцінків.

Анотаційну дошку було відкрито в рамках муніципальної програми "Івано-Франківськ - місто героїв".

"В моїй пам'яти навіки закарбуються слова про Андрія як смілового, самовідданого українця, християнина, який поклав власне життя на вівтар незалежности й територіяльної цілісности Української держави. Він навіки житиме в серцях учнів школи, в якій навчався, в серцях франківців і всіх нас, українців. Бог забирає кращих і тепер Андрій із небес молитимиться за кожного з нас, за нашу національну перспективу", - відзначив лідер українських націоналістів Олег Тягнибок.

Довідково: Андрій Витвицький (31.12.1987 - 16.01.2018) У 2003 році закінчив ЗОШ №3 м. Івано-Франківська.

У 2005 році розпочав навчання у Вищій духовній семінарії в Брюховичах. Активний учасник Революції Гідности в Києві.

Добровольцем пішов захищати соборність і незалежність України від російської агресії. Позивний "Спікер", керівник штурмового блоку "Черепахи" добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Героїчно загинув у бою за Незалежність України.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.09.2018 17:00